o nas

Wszystko zaczęło się w 2010 roku od pierwszego psa rasy Jack Russell Terrier, Maxa, który pomimo iż nie posiadał rodowodu, z miejsca zawładnął naszym sercem i dokonał prawdziwej rewolucji w naszym życiu. W domu od zawsze były obecne zwierzęta, ale dopiero wspomniany „Jack” i jego żywiołowy charakterek oraz inteligencja przekonały nas do lepszego poznania tej rasy i założenia hodowli.

Obecnie jesteśmy niewielką domową hodowlą gładkowłosych Jack Russell Terrierów, od 2016 roku zarejestrowaną w Polskim Związku Kynologicznym, należącym do Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej FCI (Federation Cynologique International).

Hodowlę prowadzimy w domowej, przyjaznej atmosferze, gdzie psy mają bezpośredni kontakt z dorosłymi oraz dziećmi i uczestniczą w życiu codziennym domowników.

Hodujemy psy wyłącznie jednej rasy, dokładając wszelkich starań aby były one zdrowe, o typowym dla „Jacków” charakterze i wyglądzie. Specjalizujemy się w hodowli psów o włosie gładkim (ang. smooth).

Chaga Szatan Serduszko FCI

Nabywając u nas szczenię przyszły właściciel ma pewność, że otrzyma nie tylko cudownego przyjaciela, ale i zdrowe zwierzę. Nasze psy znajdują się pod stałą opieką weterynarzy z Przychodni Weterynaryjnej AWET.

Szczeniaki z naszej domowej hodowli otrzymują metrykę ZKwP uprawniającą do wydania rodowodu we właściwym oddziale Związku wg miejsca zamieszkania. 

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do zapoznania się z naszymi psami!