MIOTY

Szczenięta z naszej hodowli wychowywane są w domu wśród ludzi dzięki czemu są odpowiednio socjalizowane, przytulane i kochane.

Szczenię opuszcza hodowlę po przeglądzie miotu przez sędziego Polskiego Związku Kynologicznego, zachipowane, a także zaszczepione i odrobaczone odpowiednio do wieku.

Nasze psy znajdują się pod stałą opieką weterynarzy z Przychodni Weterynaryjnej AWET (link).

Nowy właściciel otrzymuje:

  • metrykę ZKwP uprawniającą do wydania rodowodu we właściwym oddziale Związku wg miejsca zamieszkania
  • umowę kupna-sprzedaży
  • wyprawkę dla szczeniaka (a w tym kocyk, zabawkę i karmę na pierwsze dni w nowym domu)

Od samego początku staramy się być w stałym kontakcie z przyszłymi właścicielami, przesyłamy zdjęcia oraz informujemy na bieżąco o postępach jakie czynią maluchy. Co istotne, w momencie opuszczenia hodowli nasza pomoc nie kończy się! Służymy radą także w późniejszym wychowaniu „Jacka”.

Należy pamiętać, że szczenię jest żywą istotą, która potrzebuje dużo miłości i właściwej opieki, dlatego zależy nam na tym, by nasze pieski trafiały tylko do kochających domów i odpowiedzialnych osób. W związku z tym zawsze przeprowadzamy krótki wywiad z zainteresowanymi kupnem szczeniaka by upewnić się, że są przygotowani na powiększenie rodziny o nowego, żywiołowego domownika i są w stanie poświęcić mu odpowiednią ilość czasu w ciągu dnia.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się ze szczeniakami, które urodziły się w naszej domowej hodowli.

Wystarczy kliknąć na interesujący Państwa miot: