AKTUALNOŚCI

PRZEGLĄD HODOWLANY AKTUALNEGO MIOTU ("C")

Przegląd hodowlany to inaczej kontrola wykonywana przez fachowców, którzy zostają wyznaczeni przez Związek Kynologiczny. Jest ona ostatnim etapem przed wydaniem szczeniaków nowym rodzinom, a także sprawdzianem dla hodowcy i prezentowanego przez niego miotu.

Po pozytywnie zakończonym przeglądzie wszystkie zdrowe i bez żadnych wad szczeniaki otrzymują możliwość uzyskania rodowodów. Pramiętajcie, że posiadanie rodowodu jest bardzo ważne nie tylko ze względu na możliwość uczestniczenia w wystawach i prowadzenie ewentualnej hodowli, ale przede wszystkim ze względu na gwarancję rasy pupila!

W naszej domowej hodowli przegląd odbył się na początku lipca i po raz kolejny możemy pochwalić się doskonałą opinią. Poniżej możecie zobaczyć dokument, jaki otrzymaliśmy od sędziego Zdzisława Kitlińskiego. 

*Kliknięcie na poniższe zdjęcie pozwoli Wam zapoznać się z opinią ww sędziego w większej, tj. bardziej czytelnej, rozdzielczości.

 

spodziewamy się szczeniąt!!

Spieszymy do Was z radosną nowiną, iż w połowie maja w naszej hodowli na świat przyjdą kolejne Jack Russellowe skarby:)

Tatą szczeniąt zostanie BEACH BOY Jack’s Clan FCI posiadający tytuł: Champion, 4xCACIB, 3xBOB, a mamą nasza piękna i sprawdzona CHAGA Szatan Serduszko FCI.

Zainteresowanych oczekiwanym miotem zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przez facebook’a lub e-mail.  

Ważne! Każdego z potencjalnych właścicieli szczeniąt chcielibyśmy  poznać  osobiście i sprawdzić, czy będzie odpowiednim opiekunem dla naszych maluchów. W związku z powyższym zastrzegamy sobie możliwość odmowy sprzedaży szczenięcia!

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Śpieszymy donieść, że 10/08/2018r. nasza Chaga po raz kolejny została mamą! Tym razem mamy 9 piesków: 5 suczek i 4 samców. Mama i szczeniaki czują się świetnie! Niebawem więcej informacji i zdjęć, a do rezerwacji malców zapraszamy już dziś pod numerem:

Miło nam jest poinformować, iż w badaniach genetycznych w LABOKLIN w Bad Kissingen wyszło, że nasza Chaga jest wolna od wad PLL (pierwotne zwichnięcie soczewki). Poniżej widzą Państwo otrzymany certyfikat potwierdzający wynik badań.